Politika TRAPAS Fica a Pellegriniho: Smer a Hlas zverejnili úplne rovnaký…!

TRAPAS Fica a Pellegriniho: Smer a Hlas zverejnili úplne rovnaký…!

Lídrovi strany Hlas sa už niekoľkokrát podaril trapas, počas ktorého hovoril o Smere ako o svojej strane. Niet sa čomu diviť, keď boli spolu s Robertom Ficom kolegovia celé roky. Najnovšie sa však dve konkurenčné strany postarali o zábavu Slovákov, keď zverejnili na sociálnej sieti adventné vence.

Peter Pellegrini a ďalší známi politici odišli po voľbách zo strany Smer a aktuálne majú dosahovať najvyššie priečky obľúbenosti medzi voličmi so stranou Hlas. Líder Hlasu sa však v minulosti opakovane pomýlil, keď pred kamerami uviedol ako svoju domovskú stranu Smer. K Pellegriniho odchodu sa pritom nelichotivo vyjadril aj jeho predseda Robert Fico, ktorý sa dostal v relácii Na telo do konfliktu s moderátorom Michalom Kovačičom.

Obidvaja si tak pravidelne posielajú verejné odkazy o možnej spolupráci či nespolupráci. Kým časť Slovákov sa domnieva, že politickí lídri sú naozaj na nože, ďalšia je presvedčená o tom, že ide o taktiku, pričom po voľbách môžu teoreticky opäť ťahať za jeden povraz.

Len pred pár hodinami pritom všetkých pobavil záber zverejnený na sociálnej sieti. Smer aj Hlas totiž v nedeľu na svojich profiloch zdieľali úplne rovnakú fotku adventného venca položeného na identickom stole. Ľudia sa tak pobavene zamýšľali, ako k tomu došlo: „Možno len spoločné sklady s vianočnou výzdobou,“ smeje sa jeden z komentujúcich. „Ak je to z fotobanky, tak je neuveriteľné, že z tisícok fotiek sa zhodli práve na tejto… Rovnaký vkus sa nezaprie,“ zamýšľa sa Michaela. Všetko zaklincoval Maroš: „Do budúcnosti je možná aj fúzia týchto strán, aby marketingový tím nezaťažovali vymýšľaním dvoch rozdielnych kampaní,“ pobavil sa na satirickej stránke Zomri.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zomri│ Foto: FB/Peter Pellegrini, SMER – SD, Robert Fico