V nedeľu odštartovala tretia séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Mnohí účinkujúci “vychytali” naozaj zaujímavé osobnosti, ktoré mali stvárniť. Šok nastal po príchode Tomáša Bezdedu na scénu.

Markíza si pre Tomáša prichystala prekvapenie, ktoré mu bol sám Pyco odovzdať na žilinský hokejový štadión, kde sa Tomáš akurát nachádzal. Tým prekvapením bola Lady Gaga, ktorú mal Tomáš stvárniť v prvej epizóde. Spočiatku z toho bol zhrozený, no sám neskôr priznal, že sa do nej “zamiloval”, teda do jej pesničiek.

Podľa ukážok bolo jasné, že sa diváci mali na čo tešiť. Tomáš ako chlap, stvárňoval obľúbenú speváčku, ženu v latexovom oblečení a opätkoch.

No akonáhle sa objavil vo výťahu, z ktorého svoje číslo začínajú všetci vystupujúci, vznikla búrlivá reakcia v celej hale. Tomáš bol síce stále v pohybe, avšak bystrému oku diváka neunikol malý detail. Tomášovi maskéri prirobili väčší noštek, ktorý namiesto Gagy pripomínal skôr… Adelu Banášovú! Teda Tomášovu bývalú lásku ešte z čias Superstar.

Na internete sa okamžite objavili komentáre typu: “Je to len môj pocit, alebo sa naozaj podobá na Adelu?”“Predsa Lady Gaga vôbec nevyzerá ako Adela Banášová…..to ste mu urobili naschvál??????” alebo “Ale že celá ADELA,” a podobne.

Každopádne, Tomáš zvládol svoju ženskú úlohu so cťou a na koho sa podobá, to posúďte sami.

 

Ďakujeme a ideme ďalej ??? #tvmarkiza #tvojatvarzniepovedome

A post shared by Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial) on

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram