Vojvodkyňa Meghan Markle (37) zrejme nemá šťastnú ruku pri výbere poradcov. Ako inak si totiž vysvetliť, že pri oficiálnej návšteve Tonga bola oblečená v drahých šatách, no nikto ju neupozornil na obrovský trapas.

Meghan sa zrejme bude musieť poobzerať po nových poradcoch v oblasti módy. Počas oficiálnej návštevy Tonga sa jej totiž prihodil trapas, ktorý je nočnou morou každej ženy. Z ostrova Fiji sa vybrala vojvodkyňa spolu s princom Harrym na návštevu Tonga a z lietadla vystúpila v okúzľujúcich červených šatách značky Self-Portrait za stovky eur. To však ešte netušila, čo sa deje za jej chrbtom.

Na zadnej strane šiat jej totiž trčala obrovská visačka s cenou. Napriek svojej veľkosti si toto faux-pas nevšimla ani miestna sprievodkyňa, ktorá dvojicu doprevádzala. Meghan sa tak veselo usmievala na všetkých prítomných hostí, netušiac, že každému ukazuje ceduľku na šatách.

V jej prípade pritom nejde ani zďaleka o prvý módny prešľap. Ceduľku s cenovkou už ukázala aj tesne po svadbe s Harrym pri návšteve Írska, keď jej poradcovia dali do rúk hnedú kabelku. Rovnako zrejme nepotešila kráľovnú, keď porušila protokol a do londýnskeho divadla dorazila v krátkych šatách nad kolená. Musíme ale uznať, že napriek krátkym sukniam a visačkám na šatách vyzerá Meghan takmer vždy dokonale a teraz jej to s tehotenským bruškom pristane ešte viac.

Meghan dorazila na oficiálnu návštevu Tonga v šatách s visačkou
Visačku bolo vojvodkyni poriadne vidieť

Zdroj: express.co.uk | Foto: YouTube/The Sun, Twitter