Thomas Puskailer patrí k stabilným moderátorom Ranných novín televízie JOJ. Ako jediný zo Slovenska bol vyslaný do Los Angeles, kde v zákulisí oboznamoval zvedavých divákov s priebehom prestížnych Oscarov. Podaril sa mu však poriadny trapas, keď ho musela vyviesť ochranka.

Jojkársky moderátor Ranných novín sa pred pár dňami vybral do ďalekej Ameriky, aby mohol slovenským divákom priblížiť zákulisie dlho očakávaných Oscarov. Prestížne udeľovanie filmových cien sa nezaobišlo bez nádherných dám, ktoré predviedli krásne róby svetových módnych návrhárov.

Thomas Puskailer (42) fanúšikom zdokumentoval priebeh odovzdávania cien z Los Angeles, pričom žiaril dobrou náladou. Úsmev na tvári mu vyčarovala úžasná atmosféra pompéznej noci, no aj prítomnosť najväčších hviezd šoubiznisu. Pre spoločné zábery sa Thomas neváhal “načierno” presunúť na večierok len pre pozvaných.

Práve tu zažil poriadny trapas. Ochrankári si totiž jeho prítomnosť po krátkej dobe všimli a okamžite ho vyviedli von. “Normálne mi tečie slzička, zo smútku aj z radosti,” priznal moderátor. “Keď ma vyhadzovači zbadali a zistili, že nemám platnú akreditáciu na tento večierok, tak ma rovno poslali von,“ priblížil so smiechom nevšedný zážitok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj Foto: Televízia JOJ