Uplynulý štvrtok sa konala na obrazovkách televízie JOJ mimoriadna relácia, ktorá bola vysielaná naživo. Ako hosť mal pred kamerami vystúpiť designovaný premiér Slovenska Igor Matovič, ktorý však do relácie chvíľu meškal.

Kritická situácia vo svete v dôsledku hrozby koronavírusu dáva na obrazovkách priestor mimoriadnym reláciám, ktoré po Markíze zaviedla i televízia JOJ. Pred kamerami sa mal tentokrát objaviť premiér Igor Matovič, ktorý však ako hosť na stoličke vedľa moderátorky nesedel.

Objavil sa až po približne piatich minútach improvizácie redaktorky, pre ktorú nebola situácia, ako sama priznala, vôbec príjemná. “Ste mi prichystali krušné chvíle. Hádam to aj diváci pochopia, že po nástupe z materskej sa mi ťažšie rečnilo. Ale, prečo ste vlastne meškali?” opýtala sa hneď po príchode Matoviča. “Úplne úprimne? Ja som zabudol,” priznal politik, ktorý ju v závere pozval na kávu.

Celá situácia, samozrejme, rozzúrila divákov, ktorí nielen na moderátorke, ale ani na premiérovi nenechali nitku suchú. “Verejne sa prizná, že on zabudol. Tak potom bude pravdepodobne zabúdať aj robiť opatrenia, keď je mu presnejšie nejaké podpisovanie nezmyslov ako život a pomoc občanom,” hovorí jeden z užívateľov sociálnej siete. Aký máte názor na faux pas premiéra vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, YouTube, Streamable, FB/Nekŕmte nás odpadom