Uplynulý štvrtok bola na obrazovkách televízie Markíza odvysielaná tretia epizóda šou Svadba na prvý pohľad, kde sa pred oltár postavili nevesta Lucia (30) a ženích Ivan (39). Takmer okamžite po prenose sa na povrch dostala informácia, že mladá inštruktorka plávania pre bábätká má za sebou poriadne pikantnú minulosť.

Televízia Markíza stavila v novom roku okrem iného aj na celkom neopozerané programy, pričom na obrazovky priniesla šou Svadba na prvý pohľad. Zdá sa však, že relácia je od úvodu úzko spätá s trapasmi, kedy sa prevalilo, že niektorí z účinkujúcich sú len vymetačmi castingov, dosadenými tvárami zo zoznamiek, a taktiež majú občas celkom pikantnú minulosť. Snáď najdivokejšou aktérkou šou je nevesta č. 3, ktorá sa uplynulý štvrtok postavila pred oltár s podnikateľom Ivanom.

Útla kráska však pred svojim nastávajúcim skrývala tajomstvo, ktoré by od nej čakal skutočne len málokto. Pred ôsmimi rokmi mala nakrútiť na neslávne slávnom „bielom gauči“ kompromitujúce video, ktoré jej aj po rokoch poriadne strpčuje život. „V minulosti som spravila niekoľko chýb. Toto bola určite jedna z najväčších, s ktorou som sa dlho nevedela vyrovnať. Neviem to zmazať. Už je to však za mnou. Nie som na to pyšná, ale ako povedal aj Buddha, vždy môžem začať odznovu. A ja som začala,” priznala Lucia pre portál markiza.sk po odvysielaní epizódy.

Stanovisko Markízy

Idylickej šou o veľkej láske na prvý pohľad by kontroverzné video nevesty mohlo vážne poškodiť meno, avšak Markíza si za svojou účastníčkou šou stojí aj po zverejnení kompromitujúceho obsahu. „Tvorcovia a odborníci šou Svadba na prvý pohľad boli oboznámení s Luciinou minulosťou už počas kastingu. Jej zakopnutie spred ôsmich rokov sa už neopakovalo a v testoch jej vychádzala kompatibilita s Ivanom, ktorý je navyše tolerantný a natoľko silný, že bol predpoklad, že Luckinu minulosť dokáže ustáť,“ uviedla televízia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial, markiza