Moderátorka Marianna Ďurianová, ktorá bola dlhé roky tvárou komerčnej televízie Markíza, sa po niekoľkoročnej odmlke nedávno opäť vrátila pred televízne kamery. Tentokrát však pôsobí vo verejnoprávnej RTVS, a dokonca bola opäť nominovaná na OTA za rok 2018, pričom sa zúčastnila aj dôležitého galavečera.

Aj napriek tomu, že Ďurianová je hlásateľkou večernej relácie Góly-body-sekundy relatívne krátko, nezabudlo sa na ňu pri nomináciách na ocenenie OTO v kategórií Moderátor/ka. Do Slovenského národného divadla prišla v spoločnosti Eriky Kresťankovej, ktorá v minulosti pracovala ako dramaturgička markizáckej relácie Teleráno.

V istom médiu sa však objavila informácia, že Marianna prišla so svojou bývalou kolegyňou Anetou Pariškovou. Trapas zo strany novinárov si všimla aj samotná moderátorka, ktorú to nahnevalo a pobavilo zároveň. ,,Tak som si dnes prečítala, že som včera na OTO prišla s bývalou kolegyňou Anetou Pariškovou 😳… omyl! Prišla som s Erikou Kresťankovou. (Čoho dôkazom je fotka 😂) Občas by si mohli novinári svoje informacie aj overiť 😉. Každopádne, bol to príjemný večer,” napísala na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/mariannadurianova  |  Foto: Instagram/mariannadurianova, Instagram/najmama.sk, RTVS

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.