Prezidentka Zuzana Čaputová sa pred niekoľkými hodinami zúčastnila osláv výročia vzniku štátu spolu s udelením vyznamenaní pre zaslúžilých občanov. Ako si však všimla istá stránka, na čiernych šatách hlavy krajiny sa počas večera mala vytvoriť nepríjemná drobnosť.

Tridsiate výročie oslávil spolu so Zuzanou Čaputovou aj prezident ČR Miloš Zeman, poľský prezident Andrzej Duda, rakúsky prezident Alexander Van der Bellen, vicepremiérka ukrajinskej vlády Iryna Vereščuk a predsedníčka Poslaneckej snemovne českého parlamentu Markéta Pekarová Adamová.

Hlava štátu sa odela pri tejto príležitosti do krásnych dlhých a elegantných čiernych šiat s transparentnými rukávmi. Počas večera však zrejme došlo k drobnej nehode, ktorú si snáď nikto z prítomných hostí nevšimol.

Ako totiž upozornila stránka Easyprotokol, ktorá na sociálnej sieti komentuje dodržiavanie medzinárodného protokolu a etikety, na šatách sa objavila menšia diera. Na zábere jasne vidieť na čiernom pozadí bielu trhlinku či rozpáranie. Stránka sa zároveň pozastavuje nad tým, že prezidentku na túto malú nepríjemnosť nikto z tímu neupozornil. Zuzana Čaputová taktiež len nedávno priznala, že sa jej i rodine ktosi vyhráža zabitím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/easyprotokol, FB/Zuzana Čaputová