Adela Banášová (36) púta v poslednom čase značne veľkú pozornosť médií. Niet divu, veď pred pár dňami sa zasnúbila so svojím priateľom, zanedlho reagovala na komentáre svojich ex priateľov a do tretice sa nevyhla pozornosti médií ani v Čechách, kde sa jej stal menší trapas!

V sobotu 4. februára sa v Čechách udeľovali filmové ceny na veľkolepom, slávnostnom predstavení s názvom Český lev. Moderovať túto, už tradične každoročnú odovzdávačku cien bola poctená slovenská moderátorka. Keďže na Slovensku je Adela veľmi obľúbená a svoju prácu robí hádam najlepšie ako vie, bola pozvaná do Prahy.

Svojím úžasným prejavom si ihneď získala hostí, ktorí boli priam nadšení jej moderovaním. Avšak moderátorka ich prekvapila i tým, čo by malo ostať v tajnosti! Adela si totižto na seba obliekla krásne biele šaty, no malo to jeden háčik, boli totiž ušité z veľmi priesvitnej látky a tak bolo vidieť všetko od pása dolu. Stalo sa tak potom, čo svetlá reflektorov zmenili farbu a scéna sa tak stala pre Adelu doslova až odhaľujúcou.

Musíme uznať a určite nám dáte za pravdu, že róba, ktorú mala na sebe bola naozaj krásna a veľmi jej to pristalo.

Zdroj / Foto: ČT