Najnovšia epizóda relácie o chudnutí Reštart bola svedkom klamstiev a podvodu. Zuzana (51) zo Zlatých Moraviec predstierala maximálnu spoluprácu, no počas finále sa odhalilo jej veľké fiasko…

Zuzana (51) pracovala roky v materskej škôlke, no napokon prišla o prácu. Na psychike jej nepridal ani rozvod pred rokmi, ktorému predchádzalo týranie a podvádzanie zo strany exmanžela. Zlé skúsenosti vo vzťahu ju napokon odradili od túžby hľadať si novú lásku. Za posledné roky sa Zuzane podarilo vyjesť na 113 kilogramov a dosiahla biologický vek 64 rokov.

Pani zo Zlatých Moraviec sa napokon rozhodla zmeniť svoj život a zverila sa do rúk odborníkov. Po ich odporúčaniach a jedálničku im zasielala materiály, z ktorých sa zdalo, že Zuzane sa výborne darí dodržiavať stravovanie aj cvičebný program. Veľké sklamanie nastalo až pred finále, keď sa ukázalo, že chudnutie sa nedarí a na vine sú klamstvá a podvádzanie. Štáb totiž pristihol Zuzku pri jedení mäsa, ku ktorému si nabrala aj veľkú porciu hranoliek. V jej chladničke tiež objavili množstvo potravín, pričom poličky sa len tak prehýbali pod jedlom. Naopak, Michal v minulej časti predviedol fantastické odhodlanie, keď sa mu podarilo schudnnúť 74 kíl.

Hoci Zuzana zapierala, odborníci jej to napokon poriadne vytmavili: „Ak niekto nevie, tak ho naučíme. Ak niekto nevládze, tak ho potiahneme, ale ak niekto nechce, tak tam strácame význam,“ vyslovil smutne Viktor. Zuzane sa totiž podarilo za pol roka schudnúť len 8 kíl a nakoniec svoje zlyhanie priznala: „Čo na to poviem? Tak teda ja som zlyhala. Nie vy, ale ja. Zlyhala som, čo sa týka stravy a čo sa týka cvičenia,“ dodáva so slzami. Diváci sú rovnako z jej prístupu sklamaní, čo dali najavo aj v komentároch: „Toto je príklad toho, ako sa to nemá robiť. Zrejme si pani myslela, že kilá pôjdu dolu samé,“ odkazuje Mária, ku ktorej sa pridáva aj ďalšia diváčka: „Dala by som jej všetko zaplatiť, veď si z nich robila dobrý deň. Nič nedodržiavala!“ A aký je váš názor?

Zuzana schudla za pol roka len 8 kíl
Štáb odhalil, že jej chladnička sa prehýbala pod jedlom
Diváci Tv Joj neskrývajú sklamanie…

Zdroj: TV Joj │ Foto: Facebook, TV Joj