Ples v opere patrí každoročne k najnoblesnejším akciám slovenskej smotánky, no aj tak sa nikdy nevyhne trapasom, prešľapom, či dokonca škandálom. Vieme, kto sa na tohtoročnom plese opil či pohádal s manželkou!

Ples v opere patrí každý rok k noblesným spoločenským udalostiam, ktoré si nenechá ujsť žiadna slovenská celebrita. Na najnovší ročník 2019 dorazilo približne 300 pozvaných hostí v sprievode partnerov, manželiek, detí či kamarátov. Dámy sa predviedli v nádherných róbach a vy už teraz môžete zahlasovať za svoju kráľovnú.

K tejto elegantnej udalosti ale patria aj menej elegantné prešľapy, trapasy, či dokonca škandály. Hoci sa večer niesol v pokojnom duchu, predsa len sa našlo pár okamihov, ktoré neušli zvedavým fotoaparátom či kamerám. Jedným z takých bola určite hádka herca Vlada Černého s manželkou Ivetou a pri odchode z budovy SND bolo zjavné, že dvojica sa pre niečo pochytila práve počas plesu, foto >>> TU <<<. Herec mal podľa informácii Plusky výrazne gestikulovať a celkovo pôsobiť dojmom nahnevanosti.

K potuženiu alkoholom sa priznal doprovod Evy Evelyn Kramerovej, návrhár Milan Švingal, ktorý je autorom krásnych šiat moderátorky. Mladý muž na svojom Instagrame priznal, že ples ho poriadne stresuje, a tak si vypil viac, ako obvykle: „Ňufiny moje milované, ja mám už 7 promile, keď toto píšem, lebo Ples v opere je pre mňa stresujúci,“ odhalil narovinu, hoci neskôr priznal, že to bolo maximálne čosi vyše jedného promile. Ďalšie nepríjemné udalosti ale z noblesného večera odhalené neboli, hoci v minulosti to niektorí hostia poriadne prehnali s pitím a neobišli ich ani zdravotné komplikácie, pre ktoré museli z plesu predčasne odísť.

Milan Švingal priznal, že to prepískol s alkoholom
Vlado Černý sa mal pohádať s manželkou priamo na Plese

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram