Aneta Parišková už štyri mesiace bojuje s rakovinou, pričom momentálne podstupuje chemoterapiu. Zákerná choroba zasiahla do každého aspektu jej života a nedávno si uvedomila, že jednu z pravidelných činností bude musieť navždy ukončiť.

Jojkárska moderátorka podstupuje ďalší cyklus chemoterapie, v dôsledku čoho musela zároveň podstúpiť transfúziu krvi. ,,Osud sa s nami dokáže všelijako zahrať. Šesť rokov som bola ambasádorkou darcovstva krvi a nadšenou darkyňou krvi, naposledy 14. februára 2020. No situácia sa otočila a dnes som ako onkohematologická pacientka prvýkrát dostala transfúziu,” prihovorila sa svojím fanúšikom na sociálnej sieti.

Pre známu blondínku ako pravidelnú darkyňu to však znamená, že o vzácnu krv sa už viac nemôže podeliť. Po náročnej liečbe tak nemá inú možnosť: ,,Je mi veľmi ľúto, že už krv nikdy nebudem môcť darovať. Ak ju môžete darovať vy, prosím, urobte to. Pacientov, ktorí krv potrebujú, je veľa. A vám to dá krásny pocit, že ste niekomu pomohli, či dokonca zachránili život. Ďakujem,” vyzvala Slovákov.

Anetu napojenú na infúziu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, YT/Východoslovenská televízia