Známa speváčka prežíva najťažšie obdobie svojho života, pričom dostáva ranu za ranou. Napokon sa rozhodla osloviť svojich fanúšikov na sociálnej sieti, aby upozornila na vážnosť situácie, do ktorej sa môže dostať každý z nás.

Česká speváčka Věra Martinová priznala veľké trápenie, ktoré je spojené s ochorením COVID-19. Na koronavírus jej totiž zomreli piati členovia rodiny. ,,So sestrou sme počas uplynulých dvoch mesiacov stratili významnú časť našej rodiny. Bratranca, tetu, sesternicu, ale najmä mamičku a otecka. Verte, že je to strašná nálož. Rodičov som poslednýkrát videla na covidovej jednotke v nemocnici v Náchode,“ napísala na sociálnej sieti, pričom poďakovala lekárom a sestričkám za ich starostlivosť a empatiu.

Známa blondínka na základne smutnej skúsenosti vyzýva ľudí, aby nosili rúška a boli zodpovední. Stačí totiž iba chvíľa neopatrnosti a nákaza si nájde cestu. ,,Keby ste to, priatelia, videli, nikdy už nebudete tvrdiť, že COVID-19 je iba taká chripôčka! Je to strašná choroba. Preto ešte raz prosím- vydržme to ešte a nepodceňujme neviditeľného nepriateľa,“ dodala v závere príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Česká speváčka so sestrou a mamou
Věra s otcom

Zdroj | Foto: FB/Věra Martinová