Zuzana Haasová (38) sa po nedávnom krachu manželstva musí pripraviť na nepríjemný rozvod. Situácia doma ale napriek rozchodu s partnerom stále hustne a herečka si od ešte stále manžela vypočula tvrdé slová.

Zuzana Haasová pred časom priznala koniec manželstva, pričom sa musí pripraviť na nepríjemný rozvod, ako aj boj o majetok. Herečka pritom verejnosti oznámila aj to, že ju mal manžel podvádzať a ozrejmila, ako na neveru Martina prišla. Pohľadný záchranár sa dnes už oficiálne ukazuje po boku novej priateľky Petry Plačkovej.

Aj keď by sa mohlo zdať, že dvojica sa pred rozvodom rozumne dohodla a dokážu sa v tichosti obchádzať, opak je zrejme pravdou. Ako odhalil Šarm, Haasová má za dverami vily v Slovenskom Grobe prežívať poriadne dusnú atmosféru. “Napätie medzi Zuzkou a Martinom neustáva, práve naopak. Atmosféra u nich doma je veľmi ťažká, neraz sa slovne pochytia. Viete, Zuzka, čo si myslí, to povie, a hoci Martin vystupuje skôr ako flegmatik, tak neraz jej odvrkne štipľavou poznámkou. Nedávno jej napríklad povedal, že je to už neznesiteľné, a aby sa teda odsťahovala do záhradného domčeka,” prezradil zdroj z okolia dvojice.

Manželia pritom vlastnia usadlosť na Myjave a nie je jasné, či mal Martin na mysli práve túto nehnuteľnosť. Dom pri Bratislave, v ktorom bývajú, je od roku 2009 napísaný na Kostku, keďže herečka mala nedoriešené majetkové problémy s predošlým manželom. Do domu však investovala 60-tisíc eur a jej dcéra Romana to má odtiaľ blízko do školy. Sťahovanie do Bratislavy by tak Haasovej aj dcére spôsobilo zrejme nemalé komplikácie. Problémy v rodine tak evidentne ukončí až súdne rozhodnutie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/zuzana.haasova, YouTube/IEM Pezinok fotovideo