Nedeľný prime time patril na obrazovkách Markízy hľadaniu novej Superstar, pričom šiesta epizóda priniesla množstvo zaujímavých súťažiacich. Spomedzi nich však jasne vytŕčal 28-ročný hudobník Matěj Vávra, ktorý postúpil do ďalších kôl jednohlasným “áno”.

Televízna šou Česko Slovensko hľadá Superstar bola kedysi dostupná len pre amatérskych spevákov, ktorí sa chceli prostredníctvom súťaže zviditeľniť a splniť si svoj sen. Ako sa však zdá, s tými sa aktuálne mieni porovnávať aj verejnosti známy muzikant Matěj Vávra, ktorý sa pravidelne objavuje v rádiách či televíziách.

Bývalý priateľ Celeste Buckingham totiž okrem sólovej dráhy úzko spolupracuje s mnohými známymi tvárami, kým on sám je bezpochýb fantastickým spevákom. Práve to potvrdil aj na castingu 7. série šou Superstar, kde profesionál predviedol nielen svoj hlas, ale aj výbornú hru na gitaru. Celá situácia by zrejme nepôsobila tak nepríjemne, keby Matěj v minulosti nenahral skladbu s porotkyňou Monikou Bagarovou, s ktorou taktiež viackrát vystúpil i na pódiách. Nuž, názor si vytvorte sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/vavramatej | Video: YouTube