V Trenčíne to žije! Tentokrát si policajti nemuseli ísť pre kriminálnika ďaleko, naopak, hysterická žena im pristála priamo pred bránami policajne stanice. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne obvinil 21-ročnú slečnu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

21-ročná žena pod vplyvom alkoholu mala udierať a následne rozbiť sklenenú výplň vstupných dverí na obvodnom oddelení PZ, pričom vulgárne nadávala policajtom a vyhrážala sa im smrťou. Ani po opakovanej výzve mužov zákona neupustila od tohto konania a tí z uvedeného dôvodu využili svoje oprávnenie a pristúpili k donucovacím prostriedkom.

V dôsledku predmetného mala jedného z policajtov viackrát kopnúť, kým na druhého taktiež útočila nohami a päsťami. Žena bola napokon obmedzená na osobnej slobode a po akceptovaní súdu vzatá do väzby. „Nikomu neboli spôsobené žiadne zranenia. Keďže obvinená sa uvedeného konania dopustila počas núdzového stavu vyhláseného Uznesením vlády SR, hrozí jej podľa zákona trest odňatia slobody na 12 až 25 rokov alebo doživotie,“ uviedla k prípadu polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj | Foto: IG/policiaslovakia