Neskutočné, že niečo podobné sa v našom zdravotníctve deje. Mamička zo západného Slovenska zažila tie najhoršie chvíle. Bála sa o život svojho nenarodeného dieťaťka, ale aj o ten svoj.

[sociallocker]Nataša sa na bábätko tešila, očakávala ho s radosťou. Dcérka sa pomaly pýtala na svet, no sestričky a lekárka vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne ju odmietli prijať, nakoľko podľa ich názoru mala ešte s pôrodom čas.
O pár minút však bábätko zo ženy doslova vypadlo na zem! Jej priateľ opäť hľadal zdravotnícky personál, no už bolo neskoro. Sestrička po chvíli prišla a zalomila rukami. Dievčatko našťastie nedopadlo na hlavičku, ale na bok, opisuje drámu mamička.

ilustračné foto
ilustračné foto

„Je to pre mňa hrozné najmä psychicky a rozmýšľam do budúcnosti. Zatiaľ lekári tvrdia, že je malá v poriadku. Ale nikto nám nevie zaručiť, že to nebude mať následky,“ dodala Nataša, ktorá svoj hrozný zážitok opísala Novému Času. Poslala podnet na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, ktorý tam vykoná kontrolu a tak až čas ukáže, kde sa stala chyba.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]