V prípade, že ste si obľúbili kriminálny seriál Za sklom, vás určite potešíme. Aj napriek problémom so sledovanosťou druhej série sa tvorcovia rozhodli natočiť ďalšiu, pričom majú v pripravovaných príbehoch poriadne pritvrdiť. Do deja by tak mala byť zapracovaná dokonca vražda novinára Jána Kuciaka (†27)!

Seriál Za sklom zaujal divákov nielen hereckým obsadením, ale aj kontroverzným príbehom, ktorý sa čoraz viac podobá realite. V hlavných úlohách sa totiž objavujú Tomáš Maštalír a Janko Koleník, ktorí sú v našej krajine považovaní za najpríťažlivejších hercov. Obaja stvárňujú vyšetrovateľov, pričom príbehy seriálu sa týkajú prepojenia mafie na politiku.

Keďže diváci môžu v niektorých prípadoch rozpoznať skutočné osobnosti z politického sveta, tvorcovia tretej série sa rozhodli pozrieť aj na aktuálne spoločenské témy. Jednou z najdiskutovanejších je rozhodne vražda novinára Janka Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27). Práve táto tragédia by mala byť súčasťou deja. “Scenáristi by v nových epizódach chceli poukázať na zložitý súčasný stav spoločnosti a zamerať sa aj na doteraz neobjasnenú vraždu novinára,” prezradil detaily z natáčania pre mediaboom.sk, člen štábu.

Zdroj: mediaboom.sk  |  Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.