Moderátorka Aneta Parišková je po dvoch neúspešných manželstvách opäť šťastná po boku partnera Miroslava Polakoviča. Ich vzťah je natoľko vážny, že im čoskoro zaznejú svadobné zvony. Známa blondínka sa už dokonca pochválila detailami z prípravy výnimočného dňa.

Mama troch synov Daniela, Gabriela a Nathana sa rozhodne nevzdáva a aj napriek zlým skúsenostiam sa naplno vrhla do nového vzťahu, ktorý sa zatiaľ ukázal ako správna voľba. Anetin snúbenec Miro je údajne veľmi starostlivý a venuje sa ako svojej milovanej polovičke, tak aj jej deťom.

Vo vzťahu im to natoľko klape, že po dvoch rokoch randenia prišla na rad svadba. Aneta sa pochválila, že spoločne s budúcim manželom navštevujú hodiny tanca u Petra Modrovského, a dokonca ukázala na sociálnej sieti fotografiu, kde bola oblečená vo svadobných šatách. ,,Hurá, svadobné šaty mám vybraté! Nie, nie sú to tie, ktoré mám na sebe. Tie na môj deň D mi spomedzi mnohých krásnych šiat pomohla vybrať Majka Debnárová,“ napísala k záberu.

Aj napriek tomu, že Parišková neukázala šaty, ktoré si vybrala, dá sa predpokladať, že si zvolila rovnaký štýl a opäť sa bude vydávať v bielom. Sama v minulosti priznala, že neplánuje mať honosnú róbu či outfit, ktorý by bol nezvyčajný strihom. Moderátorka teda pôjde po jednoduchých a priliehavých šatách.

Zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official  |  Foto: Instagram/aneta_pariskova_official, joj.sk