Tretie finálové kolo SuperStar 2018 sa nezadržateľne blíži a o titul SuperStar bojujú už len šiesti účinkujúci. Toto finále sa bude niesť v znamení československých hitov a duetov.

Medzi šiestimi účinkujúcimi, ktorí sú stále v boji o titul SuperStar sú štyri dievčatá a dvaja chlapci. Tí sa v nedeľu, 27. mája popasujú nielen s legendárnymi hitmi českého či slovenského pôvodu, ale aj s duetmi.

V rámci československých hitov zaznie hit od českej kapely Lucie s názvom Dotknu se ohně, ktorého sa zhostí Petr Borkovec. Eliška Rusková sa popasuje s piesňou Toužím od Ewy Farnej, Karmen Pál-Baláž s piesňou Chlap z kríža od Szidi Tobias, Jakub Pružinský má na starosti pieseň Roba Grigorova s názvom Pocta Majakovskému a Aneta Horňáková prespieva Unikát od Márie Čírovej. Najväčším očakávaním večera bude však pravdepodobne Tereza Mašková, ktorá aj keď je Češka, pokúsi sa zvládnuť Vyznanie fenomenálnej Mariky Gombitovej.

Duetá si strihnú spolu Tereza a Karmen, ktoré zaspievajú pieseň Survivor od Destiny´s Child. Jakub a Aneta si zaspievajú zamilovaný duet Beneath Your Beautiful od Labrinth a Emeli Sandé. No a napokon Eliška s Petrom zaspievajú pieseň Dusk Till Dawn od speváka Zayna a Sii.

Zdroj: superstar.markiza.sk | Foto: Instagram