Istá trnavská reštaurácia odmietala opakovane dodržiavať nariadené protipandemické opatrenia. Hygiena napokon prišla na kontrolu a prevádzku zatvorila na 30 dní potom, čo prevádzkar odmietol zaplatiť 1 000-eurovú pokutu.

Video z hygienickej kontroly zavesila reštaurácia na Facebook, kde zožala tisícky lajkov. Napriek zatvoreniu sa ale prevádzkar odmieta vzdať živobytia, a zároveň nemieni súhlasiť ani s protipandemickými opatreniami.

Situáciu tak vyriešil po svojom a vo štvrtok ráno zaparkoval pred obchodom vozidlo s uhradením parkovného na celý deň. Do vozidla natiahol zo svojej prevádzky elektrické káble a priniesol jedlo, ktoré pripravoval v aute.

Pred kamerami tvrdí, že jedlo dáva ľuďom zadarmo. „Vyhnali ste nás z vlastnej prevádzky na ulicu a myslíte si, ako ste Hollywood odpísali. Na rozdiel od vašich teplých a vykúrených kancelárii, MY sme sa odtiaľ naozaj vypracovali a nemáme najmenší problém vrátiť sa tam, začať od nuly.. Ako ste mohli vidieť včera, náš Boris (foodtruck) je navrhnutý do každej situácie a pomáhajú mu solárne panely a batérie. Tým pádom môže parkovať kde chce a jeho možnosti sú neobmedzené,“ chváli sa na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto:  FB. Televízia Markíza