Vyzerá to tak, že Mária Trošková (31) má v poslednom čase na krku jeden problém za druhým. Nedávno absolvovala sťahovanie do nového bytu, no naštvaní susedia jej nechali poriadne drsný odkaz. Teraz sa nad hlavou brunetky ale zmráka už naozaj a polícia začala konať.

Mária Trošková, exasistentka bývalého premiéra Róberta Fica, zažíva krušné chvíle. Okrem toho, že si po nedávnom nasťahovaní sa do nového bytu musela zlíznuť ostré slová susedov, je teraz kráska nútená čeliť oveľa závažnejšiemu problému. Odvážna slečna, ktorá kedysi nafotila pikantné fotky, bude totiž musieť už čoskoro vypovedať na polícii.

Práve polícia ju totiž momentálne preveruje kvôli podozrivým pohybom na účte spoločnosti AV-Real, ktorú kedysi vlastnil Antonino Vadala. S bankovým účtom v preverovanom roku 2011 disponoval práve Vadala, ktorý je aktuálne stíhaný v Taliansku za obchodovanie s drogami, a rovnako mala práva k účtu aj Mária Trošková.

Zavraždený Ján Kuciak vo svojom nedokončenom článku poukazoval práve na firmu AV-Real, ktorá sa neoprávnene snažila získať od štátu nadmerný odpočet DPH, čiže vratku. Mária tak bude musieť na polícii z daného obdobia veľa vysvetľovať, hoci polícia zatiaľ odmieta prezradiť, či už Trošková v prípade vypovedala.

Trošková a Vadala mali v roku 2011 práva k bankovému účtu firmy AV-Real

Zdroj: sme.sk │ Foto: Facebook, YouTube