Decembrové počasie je vrtkavé nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, kde silu poľadovice okúsila oceňovaná speváčka Lucie Bílá (55). Hviezda pódii počas najkrajších sviatkov v roku spadla na zem, pričom utrpela nešťastnú zlomeninu ramena.

Česká slávica Lucie Bílá len pred okamihom vyzvala svojich fanúšikov na sociálnej sieti k opatrnosti. Ako uviedla, počas Vianoc, žiaľ, spadla pred svojim domom v Otvoviciach na ľade, v dôsledku čoho utrpela poranenie ruky. „Chcela by som vám teraz povedať, dávajte na seba pozor, niekedy totiž stačí len kúsok ľadu pred domom, trošku neopatrnosti a máte zlomené rameno ako ja. Tak mi držte dnes palce,“ uviedla hudobníčka.

Ani to však Lucii nezabránilo, aby vystúpila pred svojich fanúšikov a odspievala plánovaný koncert. „Ja som to dokázala. Ja som vám len chcela povedať, nebojte sa zajtra prísť na koncert, bude ako ten dnešný a budem sa snažiť. I po troch by som za vami prišla a dávajte na seba vážne pozor,“ upokojila hviezda divákov so smiechom, pričom ruku má fixovanú v ortéze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/luciebila