Reality šou Farma býva drsná a svoje o tom vedia aj desiatky súťažiacich, ktorí sa v priebehu dvanástich ročníkov objavili pred televíznymi kamerami. Aj keď si množstvo z nich za svoje pôsobenie zlízlo poriadne drsnú kritiku zo strany divákov, tí poslední zrejme už zabudli, že na statku taktiež “excelovali” predovšetkým kontroverzným vystupovaním.

Televízna súťaž o výhru vo výške 75 000 € rozdeľuje Slovákov na dva tábory už dlhé roky. Napriek tomu si však stále drží mimoriadnu sledovanosť, pričom na statok k hospodárovi Martinovi sa pravidelne ženie čoraz viac slávychtivých súťažiacich. V uplynulej jedenástej sérii ich bolo hneď niekoľko a svojich 5 minút na výslní sa snažia rozdúchať ešte aj dnes.

Kým Romana Košťálová aktuálne pracuje ako asistentka produkcie na Farme 12, objavila sa aj v bonusovej relácii Martina Šmahela Farma X-tra. Okrem nej však pozvanie prijali aj Radovan Dulin či Kristi Dali, ktorí svojim televíznym románikom pravidelne plnili titulky časopisov. Exarmári sa však napriek svojim slabinám pred kamerami nemali ostych vyjadrovať na margo aktuálnych súťažiacich viac než hanlivo, kým oni sami patrili svojho času k najkontroverznejším postavám uplynulej série.

Práve táto skutočnosť nahnevala aj influencerku Zuzanu Plačkovú, ktorá im nič nedarovala. “Je to na grc.. Ako môžu účastníci, ktorí tam boli, vysmievať ľudí, čo sú na Farme? Už zabudli, keď účinkovali oni? Aké je to psychicky ťažké a že oni sami robili to isté a potom komentujú a zosmiešňujú druhých ľudí?” nedávala si servítku pred ústa. Bývalá účastníčka reality šou Hotel Paradise vyjadrenie zaklincovala viac než výstižným odkazom pre exfarmárov. “Akože nechápem vôbec tejto show, prečo by sa mali účastníci vyjadrovať na chovanie druhých, keď sami sa chovali jak ko**ti.” Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/queen.plackova, YouTube