Reality šou Farma 12 spoznala svojho víťaza ešte začiatkom decembra, kedy si výhru vo výške 75 000 € odniesla z arény Xénia Gregušová. Tesne pred finále však z hry vypadol kontroverzný súťažiaci Erik Zahorjan, ktorý označil za svoje víťazstvo vzťah so Sárou Adamčíkovou.

Fanúšikovia vyjadrovali páru mimoriadnu podporu, pričom práve krásna fitnesska mala temperamentného Erika meniť k lepšiemu. Aj keď sa spočiatku zdalo, že lásku dvojice nemôže narušiť vzájomná diaľka či iné vplyvy, napokon sa ich cesty predsa len rozišli. Informáciu potvrdil na sociálnej sieti práve mladý Prešovčan, ktorý už dlhšie obdobie neskrýva smútok.

“Sárka a ja sme spolu prežili od Farmy 12 nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť veľa pekných chvíľ a spoločných okamihov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, nie tie finančné, skôr tie psychické,” prezradil Erik a dodal, že ich to však oboch posunulo vpred. Zároveň ale priznal, že rozchod bol po ukončení Farmy nevyhnutný predovšetkým z dôvodu diaľky medzi milencami.

“Ako ubiehal čas, tak každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Iný životný štýl a hlavne diaľka, ktorá nás delila. A prišlo to do takého bodu, že na Nový rok sme to oficiálne ukončili u Lukyho na dome,” priblížil bývalý farmár s tým, že išlo o obojstranné rozhodnutie.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/erikzahorjan_official, farma.markiza