Je tomu len zopár hodín, čo sa na televíznych obrazovkách Markízy odohral najočakávanejší farmársky súboj posledných týždňov. V aréne sa tentokrát postavili tvárou v tvár Rastislav Mojsej a Radovan Dulin, pričom stav duelu bol napínavý do poslednej chvíle. Na statok sa však predsa len vrátil nekompromisný Košičan, ktorý ihneď po výhre padol do náručia svojej televíznej partnerky.

V čase, kedy sa na obrazovkách začínala vysielať reality šou Farma 11, vystúpilo zo svojej komfortnej zóny 16 neznámych Slovákov. Kým niektorých doma čakali rodičia, deti či domáci miláčikovia, iní prišli na statok zažiť niečo nové s víziou vyhrať 75 000 € pre lepšiu budúcnosť. Jedným z nich bol aj farmár Rado, ktorý sa pýšil krásnou snúbenicou Ivanou a nevlastnou dcérkou. Trvalo však len chabé dva dni, kým podľahol čaru mladej Mirky Csorbovej, a aj keď sa napokon rozkmotrili, následne si získal priateľskú náklonnosť fotomodelky Kristíny.

Nie nadarmo sa hovorí, že najpevnejšie vzťahy vznikajú z priateľstva a dnes je už z dobrých kamarátov viditeľne zamilovaný pár. Napriek tomu však Rado stále nezabúda ani na partnerku z reality, ktorej iba pred pár dňami poslal chladný odkaz k 6-ročnému výročiu vzťahu. Tesne pred piatkovým duelom sa však otvorene porozprával so svojim súperom, ktorému sa prekvapivo zveril aj s osobnými záležitosťami.

“Domov sa neteším moc, nejak mi to nechýba, nechýba mi ten každodenný stres. Jasné, že chýba mi frajerka, malá, rodina, lyžovanie, bicykel, šport, syn, no jasné,” začal svoje rozprávanie s vážnou tvárou. Ako ďalej uviedol, vzťah s Kikou má na Farme údajne len z dôvodu, že nedokáže byť sám, nakoľko vždy inklinoval k ženám.

Celé vyznanie zaklincoval úvahou o svojej snúbenici, ktorá ak Radovi zíde z očí, zíde zrejme aj z mysle. “Je to problém ten u mňa, že ten vzťah, čo mám von, že tak rýchlo sa dá zabudnúť. Toto ma trápi najviac,” zamyslel sa Dulin. Nuž, Rado bude zrejme potrebovať od nejakej ženy takú príučku, že na ňu nezabudne do konca života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube/Televízia Markíza, IG/farma.markiza