Je tomu len zopár dní, čo množstvo Slovákov sledovalo športové podujatie Fight Night Challenage 3. V rámci udalosti sa proti sebe postavilo do ringu viacero známych osobností, medzi inými aj exfarmári či hviezdy domácej hudobnej scény!

Martin Valihora, Dominika Mirgová vs. Aless, Šimon Koleň či Kristián Mesíček sa v utorok (27. decembra) postavili do ringu v rámci Fight Night Challenage 3, aby zdolali svojho súpera. Najvyostrenejšie vzťahy však v rámci prípravy zrejme panovali medzi raperom Flexkingom a exfarmárom Imrichom Štefánikom, pričom práve očakávaný súboj skončil nekompromisným K.O.!

Aj keď sa obaja aktéri na svojho súpera tešili a adresovali si množstvo siláckych odkazov, v ringu mal zápas rýchly spád. Hudobník totiž v druhom kole atakoval Barona, kým ten musel napokon vyhľadať lekársku pomoc. ,,Idem z nemocnice a mám puknuté rebro. Flexo ma perfektne trafil v 30 sekunde,“ priblížil exfarmár. Ako dodal, od tohto momentu nedokázal dobre dýchať, a tak bolo zrejmé, že zápas, za ktorý sa Flexkingovi poďakoval, prehrá.

Celý zápas si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/imi.baron, YouTube, fightnightchallenge