Slovenská herečka na verejnosti pôsobí uvoľnene a na jej tvári vždy badať široký úsmev. Málokto však tušil, čo sa deje za dverami je domácnosti, keď ju veľmi bolelo trápenie jej vlastnej dcéry. Vo svojom tele sa totiž vôbec necítila dobre, pričom sa považuje za chlapca.

Slovenská herečka Jana Wágnerová nie je žiadnou neznámou, keďže pravidelne účinkuje v seriáloch Rodinné či susedské prípady. Nedávno sa objavila aj v šou Take Me Out a najnovšie sa pochválila kuchárskymi schopnosťami v relácií Bez servítky.

38-ročná umelkyňa, ktorá sa živí aj ako maliarka, pri večeri so súťažiacimi otvorene priznala, že jej dcéra Lily sa cíti byť chlapcom. ,,Podľa mňa som dobrá maminka. Moc starostlivá, možno… dcéra by povedala, teraz syn. Má to LGBT, nech to vedia, nech sa na mňa ani ona nehnevá, ja som na ňu, teda naňho, musím hovoriť, hrdá,“ otvorene povedala pri stole.

Wágnerová sa o svoje dieťa od jeho dvoch rokov stará sama, vďaka čomu majú veľmi blízky vzťah. Podľa jej slov bolo posledné obdobie veľmi náročné. ,,Mali sme také dva ťažšie roky, kým sa stabilizoval, či je chlapec alebo dievča, a sme to aj riešili. Momentálne to všetci akceptujú, nikomu to nevadí a ľúbime ho. Voláme ho mužským rodom, aby sme mu neubližovali. Má 14 rokov,“ prezradila herečka. ,,Málokto si vie reálne predstaviť, aké je to ťažké, keď to je vaše dieťa a vaše dieťa sa niečím trápi,“ následne povedala do kamery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Bez servítky-TV JOJ, IG/jana_wagnerova_official