Trpké priznanie slovenskej herečky: Jej dcéra sa cíti byť chlapcom!

Dátum:

Slovenská herečka na verejnosti pôsobí uvoľnene a na jej tvári vždy badať široký úsmev. Málokto však tušil, čo sa deje za dverami je domácnosti, keď ju veľmi bolelo trápenie jej vlastnej dcéry. Vo svojom tele sa totiž vôbec necítila dobre, pričom sa považuje za chlapca.

Slovenská herečka Jana Wágnerová nie je žiadnou neznámou, keďže pravidelne účinkuje v seriáloch Rodinné či susedské prípady. Nedávno sa objavila aj v šou Take Me Out a najnovšie sa pochválila kuchárskymi schopnosťami v relácií Bez servítky.

38-ročná umelkyňa, ktorá sa živí aj ako maliarka, pri večeri so súťažiacimi otvorene priznala, že jej dcéra Lily sa cíti byť chlapcom. ,,Podľa mňa som dobrá maminka. Moc starostlivá, možno… dcéra by povedala, teraz syn. Má to LGBT, nech to vedia, nech sa na mňa ani ona nehnevá, ja som na ňu, teda naňho, musím hovoriť, hrdá,“ otvorene povedala pri stole.

Wágnerová sa o svoje dieťa od jeho dvoch rokov stará sama, vďaka čomu majú veľmi blízky vzťah. Podľa jej slov bolo posledné obdobie veľmi náročné. ,,Mali sme také dva ťažšie roky, kým sa stabilizoval, či je chlapec alebo dievča, a sme to aj riešili. Momentálne to všetci akceptujú, nikomu to nevadí a ľúbime ho. Voláme ho mužským rodom, aby sme mu neubližovali. Má 14 rokov,“ prezradila herečka. ,,Málokto si vie reálne predstaviť, aké je to ťažké, keď to je vaše dieťa a vaše dieťa sa niečím trápi,“ následne povedala do kamery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Bez servítky-TV JOJ, IG/jana_wagnerova_official

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...