Na sociálnej sieti sa objavilo bolestivé priznanie manželky slávneho herca, ktorým hlboko zasiahla tisícky fanúšikov. Prehovorila totiž o radosti, ktorú však veľmi rýchlo vystriedal strach a smútok. Tehotná žena sa totiž bojí toho najhoršieho, pričom môže iba čakať na zázrak.

Hilaria Baldwin je úspešná joga inštruktorka, no verejnosti je známa predovšetkým vďaka manželstvu s hercom Alecom Baldwinom. Spoločne vychovávajú štyri deti a 35-ročná žena sa nedávno dozvedela, že je na ceste dieťa číslo päť.

Aj napriek tomu, že americký herec má 60 rokov a deti už nechcel, z radostnej novinky sa úprimne tešil. Následné vyšetrenia u lekára však priniesli šokujúce výsledky, ktoré zasiahli hlavne štvornásobnú mamičku. Na sociálnej sieti stále prezentuje svoju snahu byť k fanúšikom úprimná, a tak zverejnila srdcervúce priznanie.

Priznanie Hilarie Baldwin

,,Chcem sa vám zveriť, že asi potratím. Vždy som si prisahala, že ak budem znova tehotná, budem túto správu s vami, ľuďmi, zdieľať veľmi skoro, aj keď to znamená, že potom budem verejne čeliť strate. Vždy som k vám bola otvorená o svojej rodine, cvičení, tehotenstvách… A nechcem to pred vami tajiť len preto, že to nie je pozitívne a žiarivé ako všetko ostatné. Myslím, že je dôležité odhaľovať pravdu… Pretože mojou prácou je pomáhať ľuďom byť skutoční a otvorení,“ na úvod napísala manželka slávneho herca.

,,Navyše, nehanbím sa ani necítim zahanbená touto skúsenosťou. Chcem byť súčasťou úsilia, ktoré sa snažia potrat normalizovať a zbaviť ho stigmy. Pri prvom trimestri sa všetko tak úzkostlivo tají. Niekomu to vyhovuje, ale mne osobne to príde vyčerpávajúce. Je mi zle, som unavená, moje telo sa mení. A mám predstierať, že je všetko v poriadku a nič sa nedeje, keď popravde deje. Už nechcem nič predstierať. Dúfam, že mi rozumiete. Takže, teraz sa deje toto. Plodu už tlčie srdiečko, ale nie je silné, a tiež moc nerastie. Takže čakáme a je to ťažké. Toľko neistoty… Ale šanca je veľmi, veľmi malá, že to bude životaschopné tehotenstvo. Som si absolútne istá, že to rodina i ja zvládneme, aj keď je to náročná cesta,“ priznala Hilaria, pričom zverejnila fotku s rastúcim bruškom.

Manželku Aleca Baldwina s bruškom si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin  |  Foto: Instagram/hilariabaldwin, Pixabay