Adele Vinczeovej pomoc druhým vôbec nie je cudzia, pričom rada podá ruku ľuďom v núdzi aj bez reflektorov a kamier. Ľudia sú však rôzni a mnohí z nich kvôli peniazom nemajú problém stratiť aj ten posledný kúsok morálky či charakteru. Doplatila na to aj známa moderátorka.

Adela Vinczeová začala pre televíziu Markíza pracovať ako anketárka už ako 16-ročná tínedžerka. Postupne sa vypracovala na úspešnú moderátorku, pričom sa na nadštandardné príjmy rozhodne nemôže sťažovať. Známa blondínka však neraz hovorí o rovnováhe, a tak sa s peniazmi rada podelí s ľuďmi v núdzi.

Aj ona sa však popálila, keď verila nečestnej osobe. ,,Platila som jednej pani dlhodobo právničku v rámci rozvodu s manželom, až kým som po roku zistila, že ten jej príbeh nie je úplne len z jej pohľadu platný. Až kým mi tá právnička povedala, že ste si istá, že naozaj chcete podporovať osobu v núdzi, ktorá sa ukázala, že až v takej núdzi nie je?“ priznala 41-ročná blondínka v rozhovore pre Nový Čas, pričom predmetné označila za najhoršiu investíciu.

Aj keď to manželka moderátora Televíznych novín považuje za dobrú skúsenosť, nejde o ojedinelý prípad. Podľa jej slov si ľudia dokonca navymýšľajú, že majú dieťa s rakovinou, ktoré je hospitalizované na oddelení onkológie. Adela pri overovaní tejto informácie však zistila, že to nie je pravda. Hviezda markizáckej Chart Show sa ťak poučila a radšej kontaktuje zariadenie, ktoré vykonáva zákroky či liečbu danej osoby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tivi.cas.sk  |  Foto: IG/trochu_inak_s_adelou, TV Markíza