Zuzana Mauréry patrí medzi najúspešnejšie herečky, pričom ju diváci môžu pravidelne vídať na televíznych obrazovkách v seriáli Oteckovia. Aj napriek tomu, že jej herecké kvality sú nepopierateľné, nad jej pracovnými aktivitami visí veľký otáznik.

Slovenskú herečku momentálne diváci vnímajú v seriáli Oteckovia, kde stvárňuje prísnu riaditeľku základnej školy a dvojnásobnú matku Tamaru. Zuzana Mauréry však donedávna účinkovala aj v dvoch divadlách. Nedávno sa stala hosťom v Rádiu Jemné, kde otvorene priznala, že si na doskách, ktoré znamenajú svet, tak skoro nezahrá.

V minulosti totiž pôsobila v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava. ,,V mestskom divadle som si však prečítala na novej stránke, že tá moja inscenácia, v ktorej som hrala, už nie je v repertoári. Ešteže sa to dá vygoogliť, že či mám, alebo nemám. Takže tu nemám,“ povedala v éteri.

52-ročná umelkyňa mala nádej v Štúdiu L+S, kde taktiež pôsobila, no divadlo momentálne bojuje s vážnymi existenčnými problémami. Milan Lasica, ktorý je jeden z vlastníkov divadla, v relácií Zlaté časy viackrát poznamenal, že Štúdio L+S zrejme neprežije, keďže druhá vlna pandémie koronavírusu zmenila kritickú situáciu na katastrofálnu. Mauréry je o to viac vďačná, že jej zostala aspoň práca v televízií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: jemne.sk  |  Foto: FB/Televízia Markíza, Rádio Jemné, TV Markíza