Reality šou Farma má za sebou ďalší duel, ktorý sa stal osudným pre Miroslava Pajtáša z Michaloviec. Osobný tréner mal na statku blízko nielen ku kamarátom, ale predovšetkým k Stanke Klčovej. Ako však prezradil u Martina Šmahela vo Farme X-tra, tá ho po dopozeraní si odvysielaných epizód poriadne sklamala.

Divácky obľúbená šou Farma sa v uplynulých hodinách rozlúčila po mimoriadne vyrovnanom dueli s ďalšou výraznou postavou. Tento raz sa stal súboj v aréne osudným pre Mira potom, čo ho v rozhodujúcej disciplíne porazila Natália. Tá bola úspešnejšia vo vedomostiach z almanachu, pričom statný farmár priznal, že údajne odpovedal naschvál nesprávne.

Domov ho totiž mala ťahať láska k dcére, ktorá opakovane prepadla v hlboký žiaľ z odchodu otca, a taktiež prestal zvládať situáciu s televíznou priateľkou Stankou. „Jedno, čo ma nebavilo, sú tam hádky so Stanou, proste, to ma absolútne odrádzalo. Kričala tam na mňa, proste, že absolútna katastrofa, a keď som párkrát vybuchol, tak som vybuchol len kvôli pravde,“ uviedol farmár v markizáckej relácii u Martina Šmahela s pohľadom do zeme.

Aj keď zo súťaže odišiel s peknými spomienkami na kamarátov, na blondínku, ku ktorej ho to ťahalo počas celého pôsobenia v šou, má po dopozeraní si odvysielaných epizód ťažké srdce. „Ona na mňa tak nadávala, špinila a čakala, pokiaľ ja vypadnem. Už mi tam dačo nesedelo a proste, keď som už bol doma, a som si z pár častí tie výstrihy pozrel, tak nemal som dobré pocity, že proste ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, čiže je to také dosť falošné,“ dodal znechutený farmár. Ako zároveň dodal, výhru by doprial buď Mesutovi alebo Mikimu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Týmto súťažiacim Miro dopraje výhru

Zdroj: markiza.sk, IG/farma.markiza