Začiatkom júna minulého roka nabral na Slovensku mimoriadne rozmery škandál okolo Maroša Kramára, keď vizážistku priamo pred televíznymi kamerami chytil za pozadie. Samotná Martina Glasler takmer okamžite zverejnila stanovisko, v ktorom sa kamaráta zastáva, avšak spoločnosť ostala po čine herca nekompromisná. 

Kauza okolo Maroša Kramára bola na verejnosti prepieraná dlhé týždne, pričom sa proti hercovi postavili viaceré zvučné mená z domáceho šoubiznisu. Situácia sa po značnom období utíšila, a aj keď sa množstvo Slovákov stále pozerá na umelca cez prsty, nepríjemná udalosť znova ožila vo vysielaní RTVS.

Tentokrát totiž prijal pozvanie do komediálneho seriálu Pumpa, kde si na záležitosť z minulého roka posvietili protagonisti štipľavého programu. A kým herečka Lýdia Ondrušová zastupovala v názore dotknuté ženy, čo dala hercovi výrazne pocítiť, ten prejavil svoj povznesený pohľad na celú situáciu.

„Viete, ja si myslím, že to je úplne normálne, nie? V spoločnosti kamarátov, že sú tak trošku uvoľnenejší, a tak hlavne, keď to obidvom nevadí, tak sa môžu aj dotýkať,“ začal svoje vystúpenie k otvorenej scénke. Pumpárka mu však nedala vydýchnuť a po jednoznačných názoroch sa opýtala, čo by sa stalo, ak by šlo o jeho dcéru Tamaru.

„V prvom rade by som sa spýtal mojej dcéry, že či to bol kamarát, či s tým súhlasí,“ hovorí Kramár s tým, že ak by to bol jej známy a s dotykom by bola stotožnená, nemal by s tým problém ani on sám, kým v opačnom prípade by mu zlámal ruky. Ako priznal, po kauze sa do neho pustili predovšetkým mladé ženy, avšak stále je presvedčený, že flirtovanie a prejavovanie náklonnosti patrí k životu.

„Ja som rád, že som už starý, že som zažil jednu krásnu dobu, keď sme poznali, čo je humor. Lebo aj to je dôležité vedieť rozdeliť, čo je humor a sranda, a kde už začína naozaj násilie. Nemôžme to dávať všetko dokopy,“ hovorí svoj názor. Celý postoj Maroša Kramára k situácii si môžete vypočuť vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: RTVS