Potom, čo Daniela Nízlová začiatkom roka porodila futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi prvorodenú dcérku Lindu, si dalo spevácke duo Twiins neurčitú pauzu. A kým si čerstvá mamička užíva materskú dovolenku, jej sestra Vebi prichádza s druhou sólovou skladbou!

Sesterské duo Twiins bolo na domácej hudobnej scéne viac ako 20 rokov, pričom sympatické sestry Nízlové vystupovali vždy spoločne. Potom, ako sa však Daniela usadila v Taliansku, rozbehla Veronika sólovú kariéru s celkom novými skladbami. Krásna speváčka najskôr začala tvrdo pracovať na svojej postave, neskôr vydala prvú skladbu, následne oznámila nečakaný rozvod s manželom Tomášom Krúpom a teraz sa hlási o slovo opäť.

Vebi totiž iba pred okamihom vydala nový singel Nemám záujem, ktorého text i hudba pochádza práve z jej pera. „Pozri, toto telo ti už nepatrí, môže ti byť jedno čo ja, kde a s kým,“ spieva sebavedomo brunetka, pričom sa zdá, že text je autorskou výpoveďou pre jej bývalého partnera. „Určite by som nechcela túto skladbu spájať s rozchodom s manželom. V prípravnej fáze ju počul a vie o nej,” povedala Veronika pre portál Topky.sk. „Nemám záujem vychádza z pocitov, ktoré si zdieľame s kamarátkami, keď rozoberáme vzťahy a niekedy je pre nás ženy naozaj ťažké vysvetliť mužom, že v tomto smere vieme byť rozhodné a neprospieva to žiadnemu z páru,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, Topky.sk | Foto: benedikt.prokop_production, IG/veronikatwiins