Mikuláš Černák je za mrežami s malou prestávkou od roku 1997, pričom za múry väznice mu výrazne dopomohol zosnulý generál Milan Lučanský. Krátko na to, ako bývalý policajný prezident spáchal samovraždu, mu Černák prostredníctvom sociálnej siete poslal trpký odkaz.

Potom, čo v deväťdesiatych rokoch viedol Milan Lučanský tvrdé vyšetrovanie voči Mikulášovi Černákovi, sa boss podsvetia dostal za mreže s doživotným trestom. Potom, čo však NAKA rozbehla policajnú akciu pod názvom Judáš, zverejnil administrátor facebookovej stránky odsúdeného Černáka ironický status.

“Dnes som si dal do okna čižmu pre Mikuláša a on mi do nej posadil Judáša,” napísal Černák 6. decembra, kedy bol okrem iných zadržaný aj Lučanský. Potom, čo sa dozvedel o jeho pokuse o samovraždu a následnom úmrtí, sa na fanpage kriminálnika objavilo ďalšie vyjadrenie, ku ktorému bol pridaný aj citát. “K samovražde Milana Lučanského: Každý otrok má vo svojich rukách silu ukončiť svoje zajatie, ale toto nebol čin hodný generála. Ublížil ním najmä svojej rodine,” napísal Černák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/M.Č.