Ministerstvo zdravotníctva odštartovalo iba pred pár dňami novú kampaň, prostredníctvom ktorej chce propagovať a vzbudiť väčšiu mieru dôveryhodnosti ohľadom témy očkovania. Do projektu sa zapojilo množstvo známych osobností za účelom pozitívnej propagácie vakcíny.

Na stránke slovenskoproticovidu.sk sú tak okrem štandardných odpovedí na otázky o očkovaní aj fotografie obľúbených osobností, ktoré svojim fanúšikom prehovárajú do duše prostredníctvom krátkych sloganov. Kým prezidentka Zuzana Čaputová označuje vakcínu za slobodu vo všetkom, čo je pre nás dôležité, Adela Vinczeová tvrdí, že je zdravím nás a našich blízkych.

V zozname zúčastnených je okrem iných aj hudobník Ondrej Kandráč, ktorý má vo fotografii heslo: „Vakcína je hudba, ktorú chceme počuť naživo.“ Na satirickej stránke Zomri sa po zverejnení objavila paródia na jeho tvrdenie, pričom je snímka doplnená o text: „Ak sa nezaočkuješ, tak ti každý deň budem spievať Hej, sokoly!“

Ondrej je však aj vychýreným humoristom a svojej povesti neostal nič dlžný ani v tomto prípade. Príspevok okamžite okomentoval slovami: „A pridám aj Dva duby,“ k čomu doplnil žmurkajúceho emotikona. Jeho vtipné slová okamžite získali stovky pozitívnych reakcii a pobavených komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zomri, Ondrej Kandráč