Šoubiz Trúfalec Leoš Mareš to prehnal: Za svoj jediný koncert pýta astronomickú sumu!

Trúfalec Leoš Mareš to prehnal: Za svoj jediný koncert pýta astronomickú sumu!

Známa tvár českého, ale aj slovenského šoubiznisu poriadne šokovala svojich fanúšikov. Leoš Mareš (40) chystá svoj prvý a posledný koncert v jeden špeciálny večer, avšak cena za lístok je teda poriadne prehnaná!

Tento úspešný rozhlasový moderátor českej Evropy 2 sa pravdepodobne považuje za vynikajúceho hudobníka, ktorý sa môže rovnať hviezdam svetového formátu. No jeho fanúšikovia sa teda skutočne môžu zblázniť! Kožuchový kráľ sa rozhodol usporiadať v deň svojich narodenín, presnejšie 27. apríla, koncert pod názvom „Jediný koncert v živote“. Na svoj Instagram už pred týždňom zavesil fotografiu svojho legendárneho kožuchu s popisom „Již brzy…“. V ponuke koncertu je aj jedna jediná VIP vstupenka za nakresťansky vysokú sumu. VIP vstupenku s KOŽUCHOM si môžete kúpiť za neuveriteľných 999 990 korún českých, pričom ako bonus obdržíte jeho originálny biely kožuch, ktorý bol vyrobený v roku 2001. Poznať ho môžete aj z obalu CD, videoklipov či Leošových vystúpení.

„Již brzy…“

Koncert sa vypredal už počas prvých troch dní. Áno je to neuveriteľné aj pre nás! Limitovaná VIP vstupenka by vás vyšla na 9990 korún českých a zahŕňa aj jeho narodeninovú „afterku“ hneď po koncerte. Obyčajné vstupné na státie by ste kúpili za 990 Kč.

Počas svojho „hudobného obdobia“ to skúšakl aj ako reper. Fakt, že by urobil dieru do hudobnej scény sa však povedať nedá. Skôr naopak. Len si skúste vypočuť jeho „hity“. Vyhodili by ste za koncert toľké peniaze?

Známy hit „Lži jsou jako déšť“ (môžete v ňom vidieť aj kožuch, ktorý ponúka spolu so vstupenkou)

Leoš Mareš „Miluju“ (slávny kožuch účinkuje aj v tomto klipe)

Leoš Mareš „Svalnatec“

Zdroj: Instagram, Ticketportal.cz | Foto: Instagram | Video: YouTube