Mária Trošková sa spolu s Viliamom Jasaňom rozhodli po dvojnásobnej vražde a zverejnení článkov Jána Kuciaka odísť zo svojej funkcie. Odvtedy sa brunetka skrýva na tomto mieste a neuhádnete, kto ju vyváža na aute.

Mária Trošková pôsobila od roku 2015 ako asistentka expremiéra Fica, hoci mnohí pochybovali o jej kvalitách na tomto významnom poste. Koncom februára sa po prevalení dvojnásobnej vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice spustil kolotoč vyšetrovania a zverejňovaní článkov od zavraždeného novinára.

V tých sa preukázalo napojenie Troškovej na talianskeho podnikateľa Antonina Vadalu, ktorý je momentálne vo väzbe a čaká na súd v Benátkach kvôli drogovej činnosti. Ficovej bývalej asistentke sa však po prevalení informácii začali vyhrážať a jej mama sa netajila obrovským strachom o život seba aj dcéry. Zdá sa však, že nateraz je o Máriu vzorne postarané. Podľa informácii Plusky sa momentálne zdržiava v novostavbe v Petržalke, kam ju nasťahovala polícia. To však nie je všetko a okrem toho sa podarilo nafotiť záber, na ktorom Trošková vychádza z bytu v slnečných okuliaroch a nastupuje do čierneho Superbu so šoférom a majákmi, foto >>> TU <<<. Na druhý deň sa toto vozidlo objavilo aj pred Úradom vlády. Je však otázne, či by mala štátnu ochranku využívať bývalá zamestnankyňa Úradu vlády?

Zdroj: pluska.sk, YouTube | Foto: YouTube, Facebook