O zápase, o ktorom bude hovoriť celé Česko a Slovensko, sme už písali. Poďme sa spoločne pozrieť na kompletné výsledky zápasov, prehry aj výhry, ktoré prekvapili a zarazili fanúšikov.

Turnaj otvoril bleskový zápas Štefana Vojčáka, ten zároveň úspešne vstúpil do profesionálnej MMA kariéry. Jeho ukrajinský protivník Jevgenij Golub nedokázal vzdorovať a KO prišlo v priebehu 30 sekúnd.

Zrušený zápas Fera Fodora a Matúša Kohouta sklamal všetkých, avšak už na tlačovej konferencii sa Ondrej Novotný vyjadril, že obom poskytne ďalšiu šancu, už najbližšie. ,,Po váhe som sa snažil doplniť tekutiny, ale telo ich neprijalo. Začal som vinou veľkou dehydratácie zvracať, prišla pre mňa záchranka, dostal som infúzie, ale podpísal som reverz, nakoľko ma chceli hospitalizovať,“ popisuje Fodor svoje zdravotné problémy.

Prvý zapas hlavnej karty predviedol Vlasto Čepo, toho domáci fanúšikovia privítali vo veľkom štýle. Ako sám hovorí, až takú podporu nečakal. V prvom kole uspel aj zahraničný miláčik publika, Bojan Veličkovič zo Srbska.

Gábor Borároš utrpel už tretiu porážku za sebou, no aj tak odchádzal ako víťaz. Pri záverečnej reči sa znenazdajky otočil k dlhoročnej priateľke Monike a požiadal ju o ruku. Rovnako porazený odchádzal po 15 minútach aj domáci borec Róbert Pukač, nestačil totiž na maďarskú mašinu Kertésza. Ďalší turnaj uvidíte už o dva týždne v Prahe, rozhodne sa znova máte na čo tešiť.

Foto/Zdroj: OKTAGON MMA/ TS