Seriál Nemocnica sa medzi divákmi stal v posledných mesiacoch mimoriadne obľúbený. Napínavé príbehy v spojení s hereckými hviezdami zabezpečili, že ďalšie epizódy šiestej série, odvysielané od nového roka, si pozrelo 426-tisíc divákov. Fanúšikovia sa však budú musieť rozlúčiť s jednou z hlavných postáv.

Seriál Nemocnica od začiatku vysielania sľubovala zaujímavý dej a hviezdne obsadenie. Hlavné postavy totiž stvárňujú Nela Pocisková, Alexander Bárta, Marián Mitaš, Richard Autner, Zuzana Kanócz, František Kovár, Noel Czüczor, Juraj Hrčka a mnohí ďalší.

Už onedlho však údajne dôjde k zmene, keďže diváci čoskoro neuvidia seriálového chirurga Romana Vargu. Dôvodom má byť prijatie ponuky účinkovať v markizáckej šou Let’s Dance. „Jeho účinkovanie v Let’s Dance má dohru. Televízia ho škrtla zo svojho seriálu a viac s ním už nepočíta,“ uviedol zdroj blízky hercovi pre plusku.sk.

Televízia Markíza pred pár hodinami oficiálne oznámila, že na tanečnom parkete sa bude zvŕtať aj herec Richard Autner. Podľa jeho slov tancovať nevie, no z novej výzvy sa veľmi teší. Blízky je mu však spoločenský tanec, s ktorým sa trápi hlavne na svadbách. ,,Väčšinou tancujem zo slušnosti, prípadne z donútenia, vždy sa pri tom hanbím. Tak ale ako sa hovorí: Kde je vôľa, tam je cesta,“ povedal vo videu na sociálnej sieti.

Televízia JOJ však trvá na tom, že obľúbený herec nikam neodchádza. ,,Richard Autner je aj naďalej súčasťou seriálu Nemocnica,“ zdôraznila PR manažérka Katarína Nosková pre Telkáč.sk. Má ísť však o súčasný stav a jeho postava postupne zmizne z deja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, medialne.trend.sk,x.telkac.zoznam.sk, IG/letsdance.markiza | Foto: FB/NEMOCNICA