Je tomu len zopár dní, čo sa obľúbený projekt Oteckovia dostal späť na televízne obrazovky, pričom diváci si pomaly začínajú zvykať aj na nové postavy. Okrem rozkošného bábätka Bielikovcov v seriáli poriadne zamieša dej aj nová pani učiteľka Alica, ktorú stvárňuje Anna Jakab Rakovská, manželka herca Roba Jakaba.

Tretia séria obľúbených Oteckov je na obrazovkách Markízy už viac ako týždeň, pričom seriálové deti zmenili škôlkárske prostredie za povinnú školskú dochádzku. Keďže sa z ich vychovávateľky Mary Bartalos stala družinárka, v projekte sa uvoľnilo miesto pre novú pani učiteľku, ktorou je herečka Anna Rakovská.

Tá pritom divákom vôbec nie je neznáma, nakoľko sa objavila vo filmoch ako Špina, Tlmočník či v markizáckej relácii Kredenc. Ako sa však zdá, Anička je omnoho všestrannejšia a okrem herectva dokonale ovláda aj svoj hlas. Ešte pred rokom totiž naspievala skladbu „Ešte viac“ s bratislavským raperom Opakom. Umelkyňa v nej predviedla svoj hudobný talent a mimoriadne príjemný prejav. Žeby mali slovenské speváčky novú konkurenciu?

Foto: Facebook/A.J.R, Instagram/Oteckovia | Video: YouTube