Eva Pribylincová bola v minulosti hviezdou známej a obľúbenej relácie RTVS Zmenáreň, v ktorej sa starala s tímom odborníkov o premeny žien. Odvtedy však uplynulo more času, hoci po 15 rokoch je moderátorka stále na obrazovke. Takto vyzerá dnes v detskej relácii!

RTVS reláciu Zmenáreň si diváci automaticky i po rokoch spájajú s menom Eva Pribylincová. Sympatická tmavovláska s typickým krátkym zostrihom sa spolu s tímom kaderníkov a stylistov starala o premeny vylepšeniachtivých Slovákov. Neskôr ju na poste nahradila Tamara Heribanová, no jej tvár stále neupadla do zabudnutia.

Po 15 rokoch od relácie sa Eva stále prihovára divákom verejnoprávnej televízie. 43-ročná moderátorka aktuálne sprevádza detskou reláciou s názvom Poraď si, v ktorej súťažia v rôznych disciplínach štyri deti. Pribylincová sa však ani po dlhom čase priveľmi nezmenila a snáď jedinou novinkou je ofina. Presvedčte sa sami, ako jej to pristane! Janka Hospodárová z Markízy si zas pripravila pre divákov veľké prekvapenie, keď vyzradila pikošku o tajnom sobáši svojho kolegu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Kedysi

Teraz

Zdroj: RTVS │ Foto: RTVS, FB/Karol Malý