V nedeľu večer odštartovala TV Markíza šiestu sériu mimoriadne obľúbenej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa predstavilo celkovo 8 nových súťažiacich. Výraznou obmenou však prešla aj porota, pričom ku Kulymu z kapely Desmod sa pripojili Lujza Garajová Schrameková, Zuzana Kubovčíková Šebová a hosť Marián Čekovský.

Prvá epizóda šou Tvoja tvár znie povedome sa niesla vo veľkom štýle a okrem dobre naladených účinkujúcich nechýbali ani veľkolepé scény a výborné čísla. Šiesty ročník odštartovala svojim výkonom dobre naladená porota, ktorá vystúpila ako ikonická kapela 90. rokov Lunetic.

Následne na pódium pritancovala komička a moderátorka reality šou Farma Evelyn s choreografom Miňom Kerešom, pričom sa prevtelila do raperky Cardi B. Živelné vystúpenie podporilo predovšetkým pánsku predstavivosť, nakoľko blondínka mala čo robiť, aby udržala svoj dekolt v tesných šatách s hlbokým výstrihom. Po markizáckej hviezde sa pred kamerami vystriedali Dušan Cinkota s Paľom Topoľským ako bratia Nedvědovci, Kristína Madarová so skladbou Dance Monkey a Zuzana Belohorcová ako Madonna.

Po sympatickej trojici sa dostal na rad herec Braňo Mosný, známy predovšetkým ako svojský doktor Chromík zo seriálu Sestričky, ktorý zaspieval s famóznou Terezou Maškovou a kapelou Fragile hit Jolene od Dolly Parton. Kým víťazka piatej série speváckej súťaže SuperStar na pódiu doslova excelovala, aktuálna sa doma liečila z koronavírusu, pričom ju zaskočila herečka Mirka Partlová.

Absolútnymi hviezdami prvej epizódy sa stali Fero Joke, ktorý stvárnil Repete divu Janu Kocianovú a 18-ročný herec Martin Klinčúch, známy zo seriálu Pán profesor. Mladý umelec sa hneď v úvode šou premenil na megastar Adele a zaspieval skladbu Set Fire to the Rain, s ktorou prvé kolo napokon aj vyhral. Okrem poroty boli z novej série nadšení aj televízny diváci a pod fotografiami súťažiacich nešetrili pochvalnými komentármi. Ako sa zdá, jednoznačným ťahúňom šou je tento raz práve komik Fero, no fanúšikov výrazne prekvapili aj ďalšie tváre domáceho šoubiznisu. Kto je po prvej epizóde vašim favoritom?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza, YouTube | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome