Piata séria šou Tvoja tvár znie povedome došla do svojho veľkolepého finále, kde hviezdy slovenského šoubiznisu predviedli fantastické vystúpenia. O titul kráľa pódii tentokrát zabojovali Alexandra Gachulincová, Nela Pocisková, David Hartl a Noel Czuczor. Kto z nich sa však stal absolútnou jednotkou?

Obľúbená zábavno-súťažná relácia Tvoja tvár znie povedome, v ktorej každý týždeň venoval víťaz aktuálnej epizódy tisíc eur na dobročinné účely, pozná svojho víťaza. Vo finále šou sa predviedli tváre piatej série ako ikonické postavy hudobného priemyslu, pričom pred kamerami vystúpili všetci súťažiaci. Kým Zuzana Kraváriková s Karin Haydu a Pavol Topoľský s Rastislavom Sokolom predviedli duety, hlavné hviezdy nedeľného večera stvárnili samostatné čísla.

Ako prvé sa na pódiu predstavili dámy, kde Nela Pocisková prekvapila ako speváčka Pink a Saša Gachulincová predviedla Boba Marleyho. Zahanbiť sa, samozrejme, nenechalo ani pánske osadenstvo, keď Noel Czuczor fantasticky stvárnil Missy Elliot a David Hartl exceloval ako Freddie Mercury. V rámci dojímavých rozhovorov ďakovali všetky osobnosti slovenského šoubiznisu nielen svojim kolegom z projektu, ale predovšetkým rodinám, pričom takmer žiaden z nich sa opakovane neubránili slzám.

Mimoriadne silná zostava piatej série imponovala mnohým divákom, ktorí mali medzi umelcami viacerých favoritov. Na štvrtom mieste napokon skončila modelka Saša Gachulincová, tretiu priečku obsadil herec Noel Czuczor a strieborné umiestnenie patrí multitalentovanej Nele Pociskovej. Kráľom piateho ročníka šou Tvoja tvár znie povedome sa stal po viacerých jedinečných premenách herec David Harlt, ktorý neskrýval prekvapenie. Z víťazstva mladého umelca sa však úprimne tešili nielen všetci jeho kolegovia, ale aj mnohí diváci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome | Video: YouTube