Už dnes večer to vypukne! Druhá séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome sa opäť objaví na televíznych obrazovkách. Vtipná herečka Zuzana Vačková bude taktiež predvádzať svoj talent. Toho sa ale autori projektu obávajú, aký majú na to dôvod?

[sociallocker]Mená nových účinkujúcich dávno nie sú tajomstvom, dokonca svojimi fotkami z príprav držia vo vytržení fanúšikov. Jednou zo súťažiacich je známa slovenská herečka Zuzana Vačková, ktorej vystúpenie hodnotia veľkým otáznikom. Buď to na pódiu sympatická blondínka poriadne roztočí, ako má vo zvyku alebo to dopadne fiaskom ako v minulej sérii, kde sa o to postarala Michaela Čobejová.

Tvorcovia zábavného programu majú vážne obavy, že sa problémy zopakujú, pretože Zuzka nemá žiadne skúsenosti so spevom. Jej kolegyňa z hereckej brandže, Michaela Čobejová, sa na jar v šou doslova trápila. Svetové celebrity imitovala neprirodzene, kritiku si odniesla aj jej angličtina a Čobejová s plačom chcela predčasne opustiť zábavný program. Obavy sú preto opodstatnené, ľudia v zákulisí nechcú zažiť opäť hystériu na javisku od účinkujúcich, ktorí sú, samozrejme, pod istým psychickým tlakom.

Zuzana Vačková je ale humoristka, ktorá sa nedá len tak vyviesť z miery. S hviezdou prvej série šou, Andrejom Bičanom, si veľmi dobre rozumie a my si myslíme, že sa máme naozaj na čo tešiť. Dnes večer sa zasmejeme!

 

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]