Boris Kollár a najmä jeho priateľky, ktoré sa oňho chodili starať počas hospitalizácie v nemocnici, sa dostali do konfliktu so sestričkami. Celý incident má tvrdú dohru a najnovšie vyšlo najavo, že jedna žena z personálu končí.

Boris Kollár spôsobil pred časom poriadny rozruch, keď sa prevalilo, že za ním chodia do nemocnice viaceré priateľky a zostávajú vedľa nevládneho predsedu parlamentu až do rána. Navyše malo medzi ženami a zdravotnými sestrami oddelenia dôjsť k viacerým konfliktom, ktoré vyústili do tvrdej dohry. Hovorilo sa aj o siahnutí sestričkám na vianočné odmeny či vyhadzove, no tieto slová riaditeľ Delej poprel. Za personál sa napokon prihovorila aj prezidentka Čaputová, ktorá do nemocnice okamžite telefonovala.

Kollárova ex Rezešová pritom dôrazne uviedla, že z jej strany bola snaha sa so sestričkou dohodnúť, no tá s ňou mala komunikovať naďalej so zvýšeným tónom hlasu. Na adresu personálu sa vyjadril ostro aj samotný Kollár a najnovšie vyplávalo na povrch aj to, čo sa udialo za múrmi nemocnice po škandále.

Podľa informácií Nového Času prekvapivo končí vo funkcií námestníčka pre ošetrovateľstvo. Hovorca ministerstva vnútra Peter Lazarov ale odmieta tvrdenie, že by bola vyhodená: “Ide o manažérske rozhodnutie riaditeľa nemocnice, ktoré je výsledkom dlhodobých procesov. Sestričke bolo ponúknutých niekoľko alternatív, ktoré sa rozhodla neprijať, následne požiadala o ukončenie pracovného pomeru dohodou k 31. 12. 2020,” priblížil. Na záver dodal, že zmeny nemajú žiadny súvis s Kollárovou hospitalizáciou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Boris Kollar