Sociálne siete hýbu svetom, pričom reklamou produktov či propagáciou značiek sa živí nejedna svetová celebrita. Slovenská speváčka a raperka Simona Hegerová tu však narazila na vážny problém. Za porušenie pravidiel z nej Instagram urobil ťažko dohľadateľnú osobu!

Sima Hegerová má na svojom konte takmer 400-tisíc sledovateľov, avšak noví fanúšikovia jej v tomto období pribudnú len ťažko. Instagram jej totiž udelil takzvaný „shadowban“, čo je trest zatienenia užívateľa z dôvodu porušenia pravidiel komunity.

Nahlásená fotografia z mája 2021 pobúrila komisiu sociálnej siete a Sime tak z pôvodného dosahu 500-tisíc videní každého príspevku zostala slabá pätina. Rovnako tak sa fanúšikom zobrazujú speváčkine príbehy medzi poslednými a samotné vyhľadanie umelkyňe na Instagrame je podmienené bezchybným napísaním jej celého mena.

Porušenie pravidiel komunity spôsobila fotografia, na ktorej jej >>>zosnulý otec dáva ako malému dievčatku bozk<<<. Snímku, ktorú svojho času zdrvená raperka zverejnila, pravdepodobne niekto nahlásil a aj napriek tomu, že Sima jasne uviedla, že ide o jej zosnulého otca a spomienku na detstvo, automatický algoritmus vyhodnotil príspevok ako se*uálne obťažovanie maloletej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simonahegerova | Foto: IG/simonahegerova, baluchova_photo