27. marca prebehol v Dolby Theatre v Los Angeles 94. ročník odovzdávania cien americkej Akadémie filmových umení a vied. Kým udeľovanie cien ovládol dobrodružný film Duna, celý galavečer i víťazov zatienil herec Will Smith (53), ktorý sa pred zrakmi celého sveta zastal svojej manželky Jady Pinkett-Smith (50).

V uplynulých hodinách sledovali fanúšikovia kinematografie z celého sveta prestížne udeľovanie Oscarov, pričom jedným z ocenených bol aj obľúbený herec Will Smith. Za stvárnenie Richarda Williamsa vo filme King Richard získal svoju prvú sošku, hoci nominovaný bol celkovo už trikrát.

Ešte predtým, ako si hviezda filmov Muži v čiernom, Bad Boys či Ja, legenda prevzala Oscara, došlo k nečakanému incidentu. Na pódiu sa okrem iných prihovoril divákom aj komik Chris Rock (57), ktorý sa humorom sebe vlastným navážal do viacerých prítomných, pričom nevynechal ani samotných Smithovcov.

Tí sa najskôr na štipľavých poznámkach zasmiali, až kým sa moderátor nezačal navážať do účesu Jady Pinkett-Smith. Tá totiž trpí alopéciou, v dôsledku ktorej jej vypadávajú nielen vlasy, ale všetko ochlpenie. Chris prirovnal jej zostrih k Demi Moore vo filme G. I. Jane, čo Willa vyprovokovalo do nepríčetna.

Po hlúpej poznámke sa pred zrakmi miliónov divákov a celebritných kolegov postavil, prikráčal ku komikovi a jednu mu vylepil. Potom, čo si sadol na miesto, nahnevaný opakoval: „Neber si meno mojej ženy do tej svojej zas*atej huby!“ Situácia zo sály prekvapila množstvo fanúšikov Smitha, ktorí ho však vo verejnom zastatí sa svojej manželky podporujú. O pár minút neskôr si herec prevzal prestížne ocenenie, čo ho dojalo k slzám.

Inkriminované video si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, IG/WillSmith