Dara Rolins si už nejaký ten čas užíva spoločne s dcérou pohodu a relax na exotickom indonézskom ostrove Bali. V tomto dovolenkovom raji privítali aj príchod nového roka, pričom speváčka nezabúda na svojich fanúšikov a pravidelne zverejňuje fotografie z dovolenky. Predovšetkým mamičkám sa však jedna vec rozhodne nepozdáva.

Sympatická speváčka si Bali okamžite zamilovala a pravidelne sa vracala na miesto, ktoré jej učarovalo. Nakoniec si prenajala plážovú vilu, ktorá ju ročne stojí okolo 30-tisíc eur. Spoločne s dcérkou Lolou tam trávia v januári dovolenku, ktorá trvá celý mesiac.

Mamičky však začali reagovať na množstvo fotiek pri pláži, pričom upriamili pozornosť na školopovinnú dievčinu. Podľa vyjadrení skúsených žien, Dara berie vzdelanie svojej dcéry na ľahkú váhu, a zároveň ju vôbec neučí sebadisciplíne. Považujú totiž za nefér, že dcéra známej osobnosti má zrejme výhody, ktorými sa ostatné deti pochváliť nemôžu.

Rolins na kritiku však zareagovala veľmi pokojne a rada vysvetlila, ako je možné, že 10-ročné dieťa nechodí do školy. ,,Lola má vždy v čase, keď sme na Bali, mesačný individuálny študijný plán,“ vysvetlila speváčka. Mladá slečna sa tak musí aj na slnečnej dovolenke venovať štúdiu, a dokonca písať písomky, ktoré jej prostredníctvom mailov skontroluje triedna učiteľka.

Celé vyjadrenie Dary Rolins

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Pixabay