Elena Podzámska (44) patrí medzi jednu z našich najpríťažlivejších herečiek a i napriek tomu, že už nemá dvadsať, stále sa môže pochváliť skvelým výzorom.

Eňu sme mohli vidieť v niekoľkých úspešných seriáloch, ako napríklad Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade či Chlapi neplačú. Účinkovala aj v šou Let´s Dance, kde sa zoznámila s tanečníkom Matejom Chrenom, s ktorým tvorila pár tri roky. Dokonca Matej poslal kvôli Podzámskej svoju dlhoročnú priateľku, tanečníčku Mirku Kosorínovú k vode.

[sociallocker]Vždy dokonale upravená herečka však v poslednej dobe začala na sociálnu sieť pridávať fotky, na ktorých nemá žiadny make-up. Prirodzenosť je samozrejme, vždy lepšia ako umelá krása, ale zdá sa, že niektorí fanúšikovia majú na to iný názor. Pri jednej fotke sa dokonca objavil komentár: “Preboha rýchlo sa namaľuj, lebo si ešte začnem myslieť, že nie si pekná.” Na to však Eňa pohotovo odpísala: “Veď ani nie som.” My však nesúhlasíme a herečke to veľmi pristane aj bez make-upu. Prirodzená krása sa predsa vždy cení viac, ako tá umelá.

ena Zdroj | Foto: Instagram
[/sociallocker]